DIM
DIM
Сайт: dim-bud.ua
Об'єктів в каталозі: 20
Березнякижилстрой
Березнякижилстрой Об'єктів в каталозі: 20
Жилстройинвест
Жилстройинвест Об'єктів в каталозі: 20
Обрий
Обрий Об'єктів в каталозі: 20
Seven Hills
Seven Hills Об'єктів в каталозі: 20
Укрбудинвест и Ко
Укрбудинвест и Ко Об'єктів в каталозі: 20
Золотые ворота
Золотые ворота Об'єктів в каталозі: 20
РОН-СТОУН
РОН-СТОУН Об'єктів в каталозі: 20
КиевБуд
КиевБуд Об'єктів в каталозі: 20
Житлобудинвест
Житлобудинвест Об'єктів в каталозі: 20
УМК
УМК Об'єктів в каталозі: 20
City Premiere Group
City Premiere Group Об'єктів в каталозі: 20
Обрий Девелопмент
Обрий Девелопмент Об'єктів в каталозі: 20

На порталі «О стройке» доступна інформація про тенденції та нововведення в будівельній галузі, продаж нерухомості. У цьому розділі ми будемо розширювати знання про будівельні компанії України, так званих забудовників. Тут можуть одразу виникнути питання, тому що для багатьох девелопер і забудовник – синонімічні поняття. Розбираймося, у чому відмінності.

Будівельні компанії України

Будівельний бізнес посідає не останнє місце в економіці України. Згідно з рейтингом «Форбс», ця галузь входить у топ-10 найприбутковіших у нашій країні. Забудовники, які формують міста, можуть бути представлені малою фірмою, де персонал можна перерахувати на пальцях, або великою корпорацією, де кількість співробітників досягає чотиризначної цифри.

Яка різниця між девелопером і забудовником?

Поняття «девелопер» означає організацію чи людину, що займаються будівництвом, реставрацією об'єктів нерухомості. Така компанія може контролювати всі етапи будівництва, від проектування будинку до пошуку фірми для продажу об'єкта. Тому девелопер відрізняється від забудовника тим, що може здійснювати ширший спектр послуг у будівельній галузі. Девелопери – юридичні особи, здатні залучати багатомільйонні інвестиції у свої будівельні проекти. Девелоперська діяльність включає:

 • проектні роботи;
 • маркетинг, бізнес-модель;
 • пошук і укладання контрактів;
 • управління й контроль будівництва;
 • оцінка розташування об'єкта;
 • технічне обґрунтування.

Які забудовники найбільш надійні в Україні?

Якщо ви живете у великому місті, напевно, у ньому будуються нові житлові комплекси. У Львові одні з найбільших будівельних компаній – це «Зелений Двір», «Ріел», у Харкові – «КДСК», «Трест Житлобуд-1», у Києві – «Київміськбуд», «Укрбуд». Це ті фірми, про які чув кожен. Вони реалізують проекти у всіх районах вказаних міст, розвиваючи транспортну й соціальну інфраструктуру. Перед інвестицією в нерухомість вибирайте забудовника, зважаючи на його досвід зданих об'єктів. Зверніть увагу, чи вчасно новобудови вводилися в експлуатацію, чи не порушувалися планування квартир і які матеріали були використані під час будівництва.

Як вигідно інвестувати в новобудову?

 • Вивчіть компанії, що займаються будівельною справою. Організація з великим досвідом має портфоліо зданих новобудов. Якщо дома були введені в експлуатацію у встановлені строки, то фірма надійна.
 • Зберіть інформацію про будівельний проект. Його ступінь готовності, чи за графіком він споруджується. Бажано з'їздити на адресу об'єкта й подивитися хід будівництва.
 • Запросіть документи, що свідчать про державну реєстрацію.
 • Ознайомтеся з дозвільними документами компанії, яка укладає договори.
 • Перевірте, чи є ліцензія на право будівництва. Попросіть надати вам її. Зверніть увагу на строки дії документа. На підставі перевірених документів можна укладати договір із забудовником.

Ціни на квартири в новобудові. Як заощадити?

Залежно від того, хочете ви обрати 1к, 2к, 3к або 4к квартиру, акції на купівлю можуть істотно відрізнятися. Спеціальні пропозиції часто діють на великі апартаменти, квадратура яких перевищує 100 м2. Чим більше площа, тим менше ціна квадратного метра. За гарний вигляд із вікна теж потрібно трохи доплатити. На етапі котловану ціна «квадрата» може бути нижче на 10-30%, ніж у вже введеному в експлуатацію будинку.
Для тих, хто планує купити житло в розстрочку, відділ продажів може трохи підвищити ціну. Обов'язково вимагайте прописати в договорі незмінність ціни і фіксацію не у валюті, а в гривні. Перед введенням житлового комплексу в експлуатацію виміряйте метраж свого нового житла. Бувають випадки, коли площа більше, ніж вказана в договорі, і від власників вимагають додаткову плату за «зайві метри». Уточніть цей момент перед підписанням контракту й не дайте себе ввести в оману! Обирайте фірму, у якої велике портфоліо будівельних об'єктів і немає судових розглядів. Почитайте відгуки на тематичних форумах, де люди діляться досвідом інвестування.

На «О стройке» доступний повний каталог забудовників України, їхні завершені та споруджувані об'єкти з інформацією про кожен, а також контактні дані, щоби ви могли зручно і швидко зв'язатися з представниками компаній.

Більше ⇩
Менше ⇧