Вибір сортування
Вибір сортування
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
ул. Гоголя, 219 ул. Гоголя, 219 Ціна уточнюється Черкаси, ул. Гоголя, 219 nadiyabud.com
ЖК River Sky ЖК River Sky Ціна уточнюється Черкаси, ул. Героев Днепра river-sky.cherkasy.ua
ул. Академика Королева, 20/1 ул. Академика Королева, 20/1 Ціна уточнюється Черкаси, ул. Академика Королева, 20/1 nadiyabud.com
ул. Новопречистенская, 55 ул. Новопречистенская, 55 Ціна уточнюється Черкаси, ул. Новопречистенская, 55 novoprechistenska.nadiyabud.com
ЖК 5th Avenue ЖК 5th Avenue Ціна уточнюється Черкаси, ул. Сержанта Жужомы, 1 a5.uz.ua
ЖК Аврора Сити ЖК Аврора Сити Ціна уточнюється Черкаси, ул. Героев Сталинграда, 22а avrora-city.ck.ua
ЖК Греков Лес ЖК Греков Лес Ціна уточнюється Черкаси, ул. Родниковая, 1, Черкасская область, Умань grekivlis.com.ua
ЖК Семейный ЖК Семейный Ціна уточнюється Черкаси, ул. Гагарина, 29 simejnyj.ck.ua
ул. Тараскова, 5 ул. Тараскова, 5 от 8 745 грн/м2 Черкаси, ул. Тараскова, 5 taraskova.nadiyabud.com
ул. Дашкевича, 3 ул. Дашкевича, 3 от 13 000 грн/м2 Черкаси, ул. Дашкевича, 3
ЖК Симфония ЖК Симфония Ціна уточнюється Черкаси, бул. Шевченко, 150
ЖК Пушкина ЖК Пушкина от 12 500 грн/м2 Черкаси, ул. Пушкина, 31/2

Черкаси – важливий культурний, освітній, промисловий центр Центральної України. Розташований на правому березі Кременчуцького водосховища, через місто протікає Дніпро. Черкаси славляться музеями, театрами, престижними університетами, пам'ятками садово-паркового мистецтва. Тут розвинена легка, харчова, машинобудівна, деревообробна промисловість, тому багато людей приїжджають у місто в пошуку роботи.

Ринок первинної нерухомості Черкас

Девелоперські компанії активно забудовують місто. Тут доступні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й більш просторі апартаменти у всіх районах міста – у Придніпровському й Соснівському. Забудовники передбачають у деяких житлових комплексах внутрішню інфраструктуру, зони відпочинку, підземний паркінг, ігрові майданчики для дітей, лобі, цілодобове відеоспостереження й охорону. Ціна квадратних метрів залежить від параметрів комфортності, площі, класу нерухомості, розташування. У Черкасах можна купити апартаменти в новобудовах різних сегментів: «економ», «комфорт», «бізнес», «еліт».

Найбільш вигідно інвестувати в нерухомість на етапі котловану. Ціна квадратних метрів на початкових стадіях будівництва менше на 30-50%, ніж у зданих будинках. На нашому порталі «О стройке» доступна інформація про всі споруджувані і введені в експлуатацію ЖК, щоби ви могли вибрати для себе найбільш комфортний варіант. На околиці міста можна купити квартиру дешевше, ніж у центрі. Близькість до рекреаційних зон, зручних транспортних розв'язок, об'єктів інфраструктури впливає на ціну квадратних метрів. За гарний вид із вікна також доведеться доплатити.

Вибір квартир на Ostroyke

На «О стройке» зібрані пропозиції з продажу на первинному ринку із зазначенням цін, технічних характеристик, контактних даних відділів продажів. Тут доступні фотографії об'єктів, докладно описані характеристики місцевості, найближчої інфраструктури, транспортної розв'язки. Для швидкого пошуку пропозиції з продажу поділені за районами. У системі фільтрів можна задати конкретні параметри: допустима ціна, кількість кімнат. Система пошуку відсікає непотрібні варіанти, щоби ви могли швидко вибрати квартиру на сайті. На Ostroyke зібрані однокімнатні квартири в новобудовах комфорт-класу, пентхауси в центрі міста, просторі квартири біля шкіл і дитячих садків, двокімнатні апартаменти з ремонтом у будинках бізнес-сегмента й інші варіанти.

Більше ⇩
Менше ⇧