​Инфраструктура ЖК Be The One: что рядом?

​Інфраструктура ЖК Be The One: що поруч?

Багатофункціональний комплекс Be The One розташовано за адресою: Святошинський район, вул. Василя Стуса, 35-37, недалеко від станцій метро «Житомирська», «Академмістечко» та однієї з головних транспор...

05.02.2020
11423

Якщо запитати пересічного жителя України про ситуацію на ринку нерухомості, то відповіді громадян не будуть конкретними. На нашому порталі «О стройке» зібрані цікаві статті на тему нерухомості. Тут доступні унікальні інтерв'ю, думки, поради та прогнози від експертів будівельного ринку. Аналітика цін, чинники, що впливають на будівництво, динаміка зростання й падіння купівельної спроможності в різних куточках країни й багато іншого тільки тут! Якщо вам цікаво, що чекає на ринок нерухомості, то обговорення на Оstroyke.com.ua допоможуть розібратися з усіма нюансами будівельної галузі України та інших країн світу.

Де найдорожча нерухомість у світі?

Якщо Ви думаєте, що купити квартиру в Києві занадто дорого, то візьміть до уваги такі факти: $50'000 – середня ціна квадратного метра елітного житла в Монако. Далі йде фінансовий центр світу – Гонконг, де за $1'000'000 можна придбати трохи більше двадцяти квадратів житла. У Лондоні є новобудова, де квадратний метр житла коштує 64'000 фунтів стерлінгів. А в романтичному Парижі за мільйон доларів можна купити житло еліт-класу площею 55-60 квадратних метрів. Звісно, тут не брали до уваги середні зарплати за містами та інші чинники, що впливають на платоспроможність громадян.

У якому місті найгірша екологічна ситуація?

Усе більше людей під час вибору житла звертають увагу на екологічну ситуацію в місцевості. Через це будівництво нових житлових комплексів за містом йде активними темпами. Ціна квадратного метра в новобудові біля рекреаційних зон буде вище, ніж у такому ж будинку, але розташованому біля промислових підприємств. На сторінках Оstroyke зібрана інформація про міста з найбільш сприятливою екологічною ситуацією й найгіршою ситуацією. Наприклад, у китайському місті Тяньцзінь через видобуток свинцю стоїть густий смог вдень і вночі. Водойми і ґрунт тутешніх місць просякнуті цим металом. Пшениця, вирощена на цих землях, містить у 24 рази більше свинцю, ніж допустимо законодавчою нормою Китаю. В українському Чорнобилі після аварії на атомній електростанції пройшло понад 30 років, але наслідки радіації відчуваються й донині.

Чи є перспектива інвестицій у нерухомість?

Досить часто люди обговорюють на інтернет-форумах питання інвестування. Користувачі обговорюють, куди краще вкласти гроші. Деякі схиляються до банків, інші говорять про придбання акцій та цінних паперів, треті будуть купувати криптовалюту, а четверті зацікавлені інвестиціями в нерухомість. Інвестиція, наприклад, у квартиру вважається вигідною, якщо вона окупається за 100 орендних плат, тобто за 8-9 років. Це умовний розрахунок, за якого не враховуються витрати на купівлю побутової техніки та меблів, а також простій нерухомості. Більш докладно про вигідні вкладення в нерухомість читайте на нашому порталі.

Тільки цікаві та актуальні публікації

На сторінках «О стройке» є все найцікавіше для вас! «Як уберегти себе від обману під час інвестування в новобудову?», «Як правильно оглядати квартиру перед купівлею?», «Як купити квартиру в кредит?», «Чим відрізняється смарт-квартира від звичайної?», «Як оцінити землю перед продажем?», « Що очікує на ринок нерухомості?», « Які нові закони стосуються будівництва й архітектури» та інший цікавий контент тільки на Ostroyke.com.ua. Приєднуйтесь до нашого порталу нерухомості!

Більше ⇩
Менше ⇧