В Киеве запустили интернет-карту ремонта тепловых сетей

У Києві запустили інтернет-карту ремонту теплових мереж

Столична влада представила карту ремонту теплових мереж, яка показує, у яких районах проходить модернізація комунікацій. На ній зазначені точні адреси місць проведення ремонтних робіт, протяжність зам...

31.05.2019
1119

«О стройке» — інформаційний інтернет-портал, який надає перевірені відомості про ринок нерухомості України. Тут зібрані актуальні події будівельної галузі, зокрема новини житлово-комунального господарства.
У рубриці «Новини ЖКГ» доступний огляд будівельної галузі та утримання будівель. Щоби зрозуміти, як заощадити на комунальних послугах і як підвищити енергоефективність будинку, читайте новини цього розділу.

На нашому порталі зібрані тенденції, нововведення і зміни ринку житлово-комунальних послуг, щоби ви могли першими дізнаватися про правила й реформи, що стосуються всіх власників нерухомості та орендарів. Сайт дає чіткий механізм розуміння взаємовідносин між постачальниками комунальних послуг та споживачами.

Житлово-комунальне господарство України

ЖКГ – комплекс галузі економіки, який забезпечує функціонування житлових будинків. Поняття включає:

  • тепло-, газо-, електро-, водопостачання;
  • системи обліку комунальних послуг;
  • утилізацію сміття;
  • прибирання та утримання доріг, місць загального користування, прибудинкових територій;
  • ремонт і реконструкцію будівель;
  • системи пожежної безпеки будинків;
  • ремонт інженерних комунікацій;
  • інше.

На нашому порталі зібрано відомості про тенденції зміни цін на тарифи ЖКГ, про нововведення в будівництві й експлуатації будівель. Тут доступні відповіді на такі питання: «Чим відрізняється «розумний будинок» від звичайного?», «Як правильно розв’язувати питання з галасливими сусідами?», «Що входить в обов’язки керівної компанії?», «Що таке ОСББ?», «Як можна економити на комуналці?».

Новини цього розділу допоможуть вам розібратися в нормах нарахування субсидій та державного регулювання тарифів, правилах оплати за комунікації. Тут ви можете дізнатися, які переваги й недоліки приховує в собі оплата комунальних послуг через інтернет і які зміни торкнуться державних будівельних норм.

Інформація нашого сайту допоможе вам дізнатися, як отримати субсидію, вибрати тип газового лічильника або встановити сонячні батареї. Тут можна знайти прогноз динаміки цін на комунальні послуги, дізнатися про незаконні схеми, штрафи за прострочену оплату тощо.

Актуальні новини ЖКГ

Інформація на «О стройке» постійно оновлюється, тому ви завжди будете в курсі останніх подій. Зручна навігація на порталі допоможе швидко знайти конкретну інформацію.
З нашим порталом можна постійно відстежувати тенденції та нововведення, які стосуються комплексу ЖКГ.