Аналітика нерухомості – актуальна інформація для інвесторів, бізнесменів, забудовників і ріелторів. Тематичний портал «О стройке» пропонує аналітичні звіти про ситуацію на ринку України та інших країн.
Огляд будівництва, аналіз цін на первинне і вторинне житло, динаміка розвитку та прогнози – тут доступні відомості про нерухомість України.

Перспектива інвестицій у новобудови

Чи безпечно вкладати гроші в новобудову на етапі котловану? Які квартири більш ліквідні? Від чого залежить вигода інвестиції в нерухомість? Які зміни очікують на будівництво? На нашому сайті зібрано відповіді на ці питання й на багато інших. Тут доступний огляд тенденцій, що відбуваються на ринку України, що дозволяє вибрати конкретний варіант для капіталовкладення.

Первинний або вторинний ринок

Перед потенційними покупцями виникає дилема: первинне або вторинне житло. Обидва варіанти мають як свої переваги, так і недоліки. Аналітичний звіт про тенденції на первинному і вторинному ринку допоможе вам визначити найбільш вигідний і комфортний для вас варіант. Також на порталі доступна інформація про те, як купити квартиру в розстрочку.

Як вигідно продати житло

На нашому порталі зібрані об’єктивні відомості про ситуацію на ринку будівельної галузі. Тут доступна інформація про динаміку цін на квадратні метри. Дізнатися, як продати свою квартиру вигідно, можна на основі звітів про підсумки і прогнозів ринку будівництва й архітектури.

Де купити квартиру або приватний будинок

Статистика будівельної галузі показує середню ціну квадратного метра в будівлях Києва та інших міст України. На нашому порталі ви можете знайти відповіді на такі питання: «В якому місті можна дешево купити апартаменти в самому центрі?», «Як вибрати котедж або таунхаус у моря?», «Чому столична нерухомість приваблює інвесторів?», «Як розрахувати прибутковість від здачі апартаментів в оренду», «Яка динаміка цін на новобудови?».

Новини та аналітика

На сторінках «О стройке» доступний аналіз ринку нерухомості України:

  • оренда в старих будівлях;
  • ціни на знімне житло в нових житлових комплексах;
  • кредит на нерухомість;
  • показники продажу будинків;
  • ціни на комерційні приміщення;
  • вартість ділянки під забудову;
  • рейтинг житлових комплексів;
  • інвестиції в новобудови.

Аналітика будівництва й архітектури дозволить вам прийняти оптимальне рішення щодо купівлі нерухомості. Регулярні звіти про ситуацію на ринку, дані про ціни на житло дають уявлення про тенденції та перспективи здійснення різних операцій із нерухомим майном.
«О стройке» – інформаційно-аналітичний ресурс про всі актуальні події будівельної галузі.