​В Украине появятся автоматизированные парковки

​В Україні з'являться автоматизовані парковки

З 1 липня 2019 року набирає чинності зміна в державних будівельних нормах ДБН В.2.3-15: 2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів». Нововведення передбачають можливість проектувати і встанов...

10.06.2019
1142
В Украине появятся парковки на крышах зданий

​В Україні з'являться парковки на дахах будівель

Нестача паркувальних місць – актуальна проблема для жителів мегаполісів. Для її вирішення проектуються підземні й багатоповерхові паркінги, але місць для паркування автомобілів однаково не вистачає. Я...

29.05.2019
1119
Деятельность брокеров в Украине может быть урегулирована

Діяльність брокерів в Україні може бути врегульована

Проблема функціонування «сірих» ріелторів може бути вирішена на законодавчому рівні. Фонд державного майна запропонував законопроект «Про брокерську діяльність у сфері нерухомості», розроблений разом ...

23.05.2019
1137
В Украине планируют разрешить постройку зданий до 150 метров

В Україні планують дозволити зведення будівель до 150 метрів

Нові ДБН В.2.2-24: 20ХХ «Висотні будинки і комплекси» встановлюють норму максимально можливої висоти громадських будівель – 150 метрів. Нагадаємо, що в наявних будівельних нормах України цей показник ...

22.05.2019
1144
  • 1
  • 2

На порталі «О стройке» ви можете відстежувати тенденції і зміни ринку нерухомості України. Тут доступні актуальні новини, які будуть цікаві власникам житла й тим, хто тільки планує купити квартиру.

У розділі «Законодавча база нерухомості» публікується інформація про нормативні акти, нововведення, реформи в будівельній галузі. Ухвалені закони України, урядові постанови, обіцянки влади, а також коментарі експертів – тут зібрані законодавчі нововведення ринку нерухомості.

Нормативно-правова база

Галузь нерухомості регулюється великою кількістю нормативно-правових актів. Часто вносяться поправки в законодавство, ухвалюються нові закони. Наш портал допоможе вам розібратися в цій непростій темі.

На сторінках порталу доступні свіжі новини про нововведення в будівництві й оформленні угод:

  • нові норми будівництва;
  • умови оподаткування;
  • штрафи за порушення правил;
  • правила реєстрації житлових об’єктів;
  • нововведення оформлення земельних ділянок.

Інформація нашого сайту допоможе вам дізнатися про те, як потрібно оформити договір купівлі-продажу, узаконити перепланування або розв’язати проблему незаконних прибудов. Тут ви можете дізнатися, за яких умов необхідно платити податок на нерухомість, які встановлені на нього строки сплати, які є види шахрайства і як не стати жертвою аферистів, як отримати компенсацію від забудовника, оформити спадщину та інше.

Огляд нововведень у галузі будівництва та архітектури України дає уявлення про тенденції розвитку ринку. На сторінках нашого порталу доступні новини про зміни правил будівельних норм та впорядкування міста.

Актуальна інформація, перевірені відомості

Якщо ви плануєте продати будинок або квартиру, не знаєте, які податки необхідно платити за продаж нерухомості, прочитайте інформацію цього розділу. Коментарі юристів і ріелторів допоможуть вам зрозуміти тонкощі законодавства України.
Тут зібрані відповіді на багато питань, інформація постійно оновлюється, додаються нові матеріали. Для тих, хто планує здати квартиру в оренду або купити котедж за межею міста, також знайдуться корисні відомості на нашому сайті.
Приєднуйтесь до «О стройке» – інформаційно-аналітичного порталу про нерухомість! Дізнавайтесь першими свіжі новини про будівництво та архітектуру.