Преимущества инвестирования в недвижимость Грузии

Переваги інвестування в нерухомість Грузії

Грузія славиться не тільки своїм колоритом, кухнею, вином і мальовничою природою, а й вигідними можливостями для інвесторів. Тут можна купити шикарні апартаменти за доступною ціною. За останні роки в ...

05.06.2019
1119

Нерухомість за кордоном – популярний спосіб для інвестицій серед українців. На нашому інформаційному сайті «О стройке» зібрані основні тенденції, що відбуваються в галузі будівництва та архітектури за кордоном.

Чи вигідно інвестувати в нерухомість інших країн

Купівля квартири за кордоном відкриває перед інвесторами перспективи отримати посвідку на проживання і провести відпочинок в іншій країні в будь-який зручний час. Вигідно інвестувати в апартаменти для здачі в оренду. Строк окупності квартири залежить від технічного стану об’єкта, розташування, туристичного напливу, вартості експлуатації.

Ризики інвестицій

Законодавство деяких країн Європи усуває всі можливі ризики купівлі квадратних метрів. Перед інвестицією необхідно ознайомитися з нормативно-правовою базою конкретної країни. На нашому порталі доступні відомості про підводні камені капіталовкладення в будівельну галузь за кордоном.

Оренда житлових і комерційних приміщень

Оренда квартир або офісів істотно відрізняється за ціною в різних країнах. На нашому порталі зібрані відомості про найбільш дорогі і бюджетні міста світу для оренди приміщень. Тут доступні відповіді на такі питання: «Де можна знайти офіс із невисокою орендною платою в центрі міста?», «Як вигідно орендувати котедж у курортному місті?», «Чим відрізняється довгострокова оренда від короткострокової?».

Які країни приваблюють інвесторів

Купити квартиру за кордоном – непросте завдання. Перед інвестицією дізнайтеся про умови купівлі, ціни на квадратні метри й умови проживання. Серед українців найпопулярніші країни для інвестицій – Німеччина, Франція, Чехія, Польща, Болгарія, Італія, Грузія, Туреччина.

Ціна питання

Інвестиції в нерухомість вимагають детального вивчення всіх деталей купівлі житла. За невисоку ціну можна навіть знайти апартаменти біля морського узбережжя або на гірських курортах. Однак, утримання нерухомості може виявитися дуже дорогим. Крім ціни на квадратні метри, необхідно враховувати всі можливі витрати на оформлення та експлуатацію апартаментів.

Новини ринку закордонної нерухомості

На порталі «О стройке» зібрані новини про будівництво та архітектуру країн світу. Тут доступні актуальні відомості про тенденції, що відбуваються на ринку нерухомості:

  • продаж квартир за кордоном;
  • оренда офісів, торгових приміщень, складів;
  • ріелторські послуги;
  • новобудови і старий житловий фонд.

Якщо вас цікавить закордонна нерухомість, прочитайте інформацію цього розділу. Актуальні новини, огляд ринку, рекомендації експертів – тут доступні відомості про правила купівлі, оформлення документів та умови проживання в різних країнах.
На порталі постійно публікуються свіжі новини, а зручна навігація сприяє швидкому пошуку конкретної інформації.