Вибір сортування
Вибір сортування
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
бул. Маршала Конева, 1б бул. Маршала Конева, 1б Ціна уточнюється Полтава, бул. Маршала Конева, 1б www.poltavtransbud.com
ЖК Европейский ЖК Европейский Ціна уточнюється Полтава, ул. Европейская, 183 xn--2004-93dfp3ejb0d.xn--j1amh
бул. Боровиковского, 4 бул. Боровиковского, 4 Ціна уточнюється Полтава, бул. Боровиковского, 4 www.poltavtransbud.com
ул. Узкая, 7а ул. Узкая, 7а Ціна уточнюється Полтава, ул. Узкая, 7а www.poltavtransbud.com
ул. Героев Сталинграда, 4 ул. Героев Сталинграда, 4 Ціна уточнюється Полтава, ул. Героев Сталинграда, 4 www.poltavtransbud.com
Институтский прорез, 74 Институтский прорез, 74 Ціна уточнюється Полтава, Институтский прорез, 74 новобуд2004.укр
ЖК Центральный ЖК Центральный Ціна уточнюється Полтава, Полтавская область, Горишние Плавни, ул. Мира, 23а kariatida.com.ua
ул. Вячеслава Черновола (Куйбышева), 36в ул. Вячеслава Черновола (Куйбышева), 36в Ціна уточнюється Полтава, ул. Вячеслава Черновола (Куйбышева), 36в
ул. Параджанова, 3 ул. Параджанова, 3 от 7 350 грн/м2 Полтава, с. Россошенцы, ул. Параджанова, 3 dsk.pl.ua
ул. Раисы Кириченко, 65 ул. Раисы Кириченко, 65 Ціна уточнюється Полтава, ул. Раисы Кириченко, 65
ЖК Victory Club House ЖК Victory Club House от 33 800 грн/м2 Полтава, просп. Первомайский, 15 victory-house.pl.ua
ул. Степного Фронта, 20 ул. Степного Фронта, 20 от 15 000 грн/м2 Полтава, ул. Степного Фронта, 20 poltavtransbud.com

Ринок нерухомості Полтави активно розвивається. Девелоперські компанії будують житлові комплекси в «економ», «комфорт», «бізнес» і «еліт» сегментах. На нашому порталі Ostroyke доступна інформація про споруджувані і введені в експлуатацію ЖК Полтави. Тут постійно оновлюються відомості про хід будівництва, додаються нові оголошення про продаж.

Новобудови Полтави

Полтава – важливий культурний центр і транспортний вузол України. Місто розташоване на річці Ворскла, на Придніпровській низовині. Полтава славиться самобутньою культурою, музеями й театрами, вищими навчальними закладами, міськими парками, мальовничою природою. Місто відоме своїми унікальними ярмарками. Інфраструктурна забезпеченість, широка транспортна розв'язка, сприятлива екологічна ситуація приваблюють інвесторів і забудовників.

У Полтаві можна купити однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й більш просторі апартаменти, дворівневі апартаменти в усіх районах – у Шевченківському, Київському, Подільському. Тут доступні ЖК із внутрішньою інфраструктурою, дитячими ігровими майданчиками, місцями для занять спортом і зонами відпочинку. Яка нерухомість вас цікавить? Просторий пентхаус із виходом на терасу в новобудові бізнес-класу або смарт-квартира в центрі міста? «Двушка» в будинку комфорт-класу або апартаменти біля набережної? Або вас цікавить розташування біля дитячих садків, шкіл або рекреаційних зон? У Полтаві можна вигідно купити нерухомість на етапі котловану, але доведеться чекати кілька років до введення будинку в експлуатацію. На початковій стадії будівництва ціна квадратних метрів значно менше, ніж у зданому будинку. Вартість нерухомості залежить також від таких чинників:

 • Розташування ЖК. У центрі міста, поруч із міськими пам'ятками, біля рекреаційних зон ціни на квадратні метри будуть вище, ніж у новобудовах на околиці або в районах із нерозвиненою інфраструктурою.
 • Вид із вікна. За панорамний вид на міські пам'ятки, центр, або річку Ворскла доведеться доплатити.
 • Клас будови. Ціни квадратних метрів будинків економ-сегмента набагато менше, ніж у новобудовах еліт-класу.
 • Технологія будівництва й тип опалення. Будинок, побудований за монолітно-каркасним методом, з індивідуальною системою опалення буде коштувати дорожче панельного будинку з централізованим опаленням.

Як швидко вибрати ЖК у Полтаві

На порталі «О стройке» доступні докладні відомості про всі споруджувані і введені в експлуатацію ЖК Полтави. Тут вказані технічні характеристики новобудов:

 • клас будівель;
 • технологія будівництва;
 • будівельні матеріали;
 • поверховість;
 • тип опалення;
 • висота стелі;
 • кількість квартир.

На Ostroyke доступна інформація про девелоперські компанії, характеристики прибудинкової території, місцевості, транспортної розв'язки. Вказані посилання на офіційні сайти забудовників і ЖК, контактні дані відділів продажів. Перед інвестицією в нерухомість рекомендуємо подивитися відгуки інвесторів і мешканців на нашому форумі.

Більше ⇩
Менше ⇧