Вибір сортування
Вибір сортування
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
ЖК Канада ЖК Канада Ціна уточнюється Тернопіль, г. Чортков, ул. Монастырская, 2а investrodyna.com.ua
ЖК Над ставом ЖК Над ставом Ціна уточнюється Тернопіль, ул. Глубокая Долина www.kreator-bud.com
ул. Белецкая, 53 ул. Белецкая, 53 Ціна уточнюється Тернопіль, ул. Белецкая, 53 ternopilbud.com.ua
ул. Киевская / ул. Смакулы ул. Киевская / ул. Смакулы Ціна уточнюється Тернопіль, ул. Киевская / ул. Смакулы matla.com.ua
ЖК Молодежный ЖК Молодежный Ціна уточнюється Тернопіль, ул. Богдана Лепкого, 8, Тернопольская область, Петриков molodizhny.com.ua
ЖК Manhattan ЖК Manhattan Ціна уточнюється Тернопіль, бул. Кулиша www.kreator-bud.com
ул. Коновальца ул. Коновальца от 12 000 грн/м2 Тернопіль, ул. Коновальца investrodyna.com.ua
ЖК Beverly Hills ЖК Beverly Hills от 9 800 грн/м2 Тернопіль, ул. Микулинецкая, 116 www.kreator-bud.com
КГ Кленовый гай КГ Кленовый гай от 10 340 грн/м2 Тернопіль, ул. Микулинецкая, 115 dobrobudltd.com.ua
ул. Текстильная, 21 ул. Текстильная, 21 от 1 100 грн/м2 Тернопіль, ул. Текстильная, 21 tehnoternbud.com
ЖК Березовица ЖК Березовица от 11 500 грн/м2 Тернопіль, ул. Стуса tehnoternbud.com
ул. Довженко ул. Довженко от 12 600 грн/м2 Тернопіль, ул. Довженко www.ternopilbud.com.ua

Ринок нерухомості Тернополя активно розвивається. Девелоперські компанії будують житлові комплекси в «економ», «комфорт», «бізнес» і «еліт» сегментах. Тут можна купити квартиру з власною терасою, з вільним плануванням, у ЖК із внутрішньою інфраструктурою та упорядкованим двором. На нашому порталі Ostroyke зібрані пропозиції з продажу апартаментів у новобудовах Тернополя.

Житлові комплекси Тернополя

Тернопіль – місто на річці Серет, розташоване на заході України. Тут збереглося багато пам'яток архітектури, що робить місто привабливим для туристів. Жителям Тернополя є чимало переваг: зручне розташування, розвинена інфраструктура, сприятлива екологічна ситуація, широка транспортна розв'язка, мальовнича природа. Спокійне місто з усіма необхідними умовами для комфортного життя приваблює забудовників і інвесторів.

Купити квартиру в новобудові в Тернополі – означає оселитися в комфортабельних умовах у розвиненому місті. На ринку первинної нерухомості доступні однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні й більш просторі апартаменти, дворівневі пентхауси з терасами, смарт-квартири. Можна купити в центрі міста квартиру, у спальному мікрорайоні, на околиці, біля рекреаційних зон або міських визначних пам'яток. На «О стройке» зібрана інформація про всіх споруджувані і введені в експлуатацію ЖК, щоби ви могли вибрати найбільш комфортний варіант житла.

Каталог новобудов Тернополя на Ostroyke

Перед купівлею квартири уважно вивчіть оголошення про продаж на нашому сайті. Тут вказані технічні характеристики будівель, доступні фотографії об'єктів. З докладного опису житлових комплексів ви можете дізнатися про місцевість, у якій розташовані новобудови, найближчу інфраструктуру, транспортну розв'язку. Тут ви знайдете контактні дані відділів продажів, відомості про етап будівництва, ціни квадратних метрів. Яка нерухомість вас цікавить? Дворівневий пентхаус із виходом на терасу в новобудові бізнес-класу або просторі апартаменти в спальному мікрорайоні? Квартира в будинку економ-сегмента або апартаменти біля набережної? Або для вас важливо розташування біля дитячих садків, шкіл або торгово-розважальних центрів? На порталі Ostroyke ви знайдете той варіант, який вам потрібен. Тут постійно оновлюється інформація, додаються оголошення про нові будівельні проекти, тому ви зможете знайти варіант для інвестиції в новобудову на етапі котловану або вибрати квартиру з готовим ремонтом.

Більше ⇩
Менше ⇧